Nota prawna

Właściciel sklepu:

PABLO WEST FASHION S.C.

Amelia Kot, Paweł Świetlicki

ul. Mickiewicza 20

74-400 Dębno

Polska

NIP: 5971730241

telefon: 506 729 171

email: pablowestfashion@gmail.com

zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

Komisja Europejska udostępnia platformę do pozasądowego rozstrzygania sporów („platformę ODR”), dostęp do strony: https://ec.europa.eu/odr.

Informacje prawne odnośnie strony internetowej

Wszystkie materiały i opublikowane na tej stronie informacje (w szczególności teksty, zdjęcia, utwory audiowizualne) stanowią przedmiot prawa autorskiego i przysługują wskazanemu wyżej podmiotowi (dalej: Sprzedawca) lub wykorzystywane są przez Sprzedawcę za zgodą ich właścicieli. Powielanie, rozpowszechnianie lub publiczne odtwarzanie możliwe jest wyłącznie za zgodą Sprzedawcy. Wyrażona zgoda nie może zostać przeniesiona na inne podmioty oraz może być w każdym czasie odwołana.

Sprzedawca nie odpowiada za treści udostępniane na innych stronach internetowych, do których linki znajdują się na stronie Sprzedawcy. W momencie umieszczania linków zewnętrznych na naszej stronie nie zauważyliśmy pod docelowym adresem treści naruszających prawo. Jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za istnienie takich treści na innych stronach internetowych, ponieważ strony te nie stanowią prezentacji naszych treści, oraz nie przejmujemy na siebie obowiązku ich sprawdzania i nadzoru nad nimi.