Blog

Wybór najlepszych damskich butów na co dzień nie jest łatwy. Takie buty powinny być przede wszystkim wygodne i stylowe. Byłoby idealnie, gdyby pasowały na wiele okazji. Dowiedz się, jakie buty znakomicie sprawdzą się w czasie wykonywania codziennych obowiązków i nie tylko. Nie ulega wątpliwości fakt, że rozmiar butów jest najważniejszy. 

Czytaj więcej

Moda co chwilę ewoluuje, zmienia się, powraca do przeszłości i zachwyca nowościami. Dresy do niedawna były uznawane za mniej elegancki strój. W obecnych czasach dres po prostu musi znaleźć się w Twojej szafie. Odpowiedni dla osób w każdym wieku sprawdza się nie tylko w domu, ale również na wyjścia z przyjaciółmi czy zakupy. Sprawdź i przekonaj się, że w dresie możesz czuć się komfortowo, a przy tym modnie wyglądać.

Czytaj więcej

Buty sportowe stały się na tyle popularne, że używamy ich w codziennych stylizacjach. Wiele marek walczy o klientów, jednak prawdziwych liderów branży jest niewielu. Jedną z najlepszych marek obuwia sportowego wykreował założyciel firmy Nike: Phil Knight. Dzięki jego umiejętnościom i uporowi logo Nike jest obecnie rozpoznawalne na całym świecie. Sprawdź w naszym artykule, jakie są zalety butów znanej i lubianej marki Nike.

Czytaj więcej